Cursus bhv, materiaal
BHV / EHBO

BHV - Basis met E-learning

1-daagse

Na het succesvol afleggen van de e-learning en deze 1-daagse praktijk gerichte cursus, mag je jezelf bedrijfshulpverlener (BHV'er) noemen.

Prijs
Op aanvraag
Duur
1 dag

Doelgroep:

Deze cursus is bedoeld voor medewerkers die binnen het bedrijf bij een calamiteit adequaat moeten kunnen optreden. 

De cursus zal in het Nederlands gegeven worden maar het is altijd mogelijk om het examen in een andere taal aan te vragen. Neem hiervoor contact op met ons en vraag naar de mogelijkheden.

Minimale eisen:

De cursist dient kennis te hebben van de Nederlandse taal en minimaal 16 jaar te zijn. Voor groepen kan de cursus ook in het Engels gegeven worden.

Cursusinhoud:

Na het doorlopen van de E-learning module vindt er een praktijkdag plaats, waarin je wordt beoordeeld op de praktijkverrichtingen.

In de cursus komen de volgende onderwerpen aan de orde:

  • Organisatie van de bedrijfshulpverlening

  • Brandbestrijding (Theorie)

  • Noodsituaties

  • Alarmeren en evacueren

  • Verbindingen met externe diensten

  • Brandbestrijding (Praktijk)

  • Levensreddende handelingen

  • Redding

  • Het verplaatsen van gewonden

  • Reanimatie

Certificering:

Wanneer de training met goed gevolg wordt afgerond, ontvangt de deelnemer een certificaat. Om op de hoogte te blijven van de geldende BHV-richtlijnen en om als BHV’er competent te blijven, adviseren wij de BHV-training jaarlijks te herhalen. Het advies is om als BHV'er minimaal deel te nemen aan 1 dagdeel “BHV-brandoefeningen” per jaar en 1 dagdeel “Herhaling Levensreddende Handelingen” per jaar.

Duur: 1 dag.

Locaties: Terneuzen, Vlissingen, Bergen op Zoom, Hellevoetsluis, Incompany

Neem contact op

Waarmee kunnen wij u helpen?

Neem contact op